Pēc iepirkšanās lielveikalā sievietei pamatīgi tiek sabojāti 8.marta svētki

© F64

Kāda sieviete uzskata, ka viņa tika piekrāpta vienā no Latvijas lielveikaliem.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka preces svars realitātē izrādījies mazāks, nekā norādīts uz iepakojuma.

"Tikko atgriezos no Rimi, nopirku produktus 8.marta svētkiem - zemenes, šampanieti. Uz kastītes ar zemenēm norādīts svars 400 grami. Mājās, atverot iepakojumu, likās, ka pārāk maz zemeņu. Nosvēru un tur izrādījās 330 grami. Kauns! Nav zolīdi," sašutusi raksta pircēja.

Tikmēr jāpiebilst, ka arvien vairāk cilvēku plāno svinēt Starptautisko sieviešu dienu, liecina pētījumu kompānijas "Kantar TNS" veiktās aptaujas dati.

Aptuveni divas trešdaļas jeb 68% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 18 līdz 60 gadiem šogad plāno svinēt 8.martu jeb Starptautisko sieviešu dienu. Salīdzinot ar pagājušajā gadā veikto pētījumu, šogad būtiski ir pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri ir norādījuši, ka noteikti plāno svinēt Starptautisko sieviešu dienu - šādu viedokli paudušo iedzīvotāju īpatsvars pieaudzis par pieciem procentpunktiem, sasniedzot 36%.

Avots

Dīvaini

Tagad zinātnieki var pārliecinošāk nekā jebkad agrāk apgalvot, ka dzimums un gaļas ēšanas preferences ir saistītas. Šonedēļ „Nature Scientific Reports” publicētais raksts parāda, ka atšķirības ir gandrīz universālas dažādās kultūrās un ka tās ir būtiski izteiktākas attīstītākās valstīs.

Svarīgākais