Twitter: Vai šogad bija pēdējais "Positivus"?

© F64 Photo Agency

Mikroblogošanas vietnē tiek aktīvi apspriests nedēļas nogalē notikušais "Positivus" festivāls. Cilvēki dalās gan ar pozitīviem, gan negatīviem viedokļiem (kā jau katru gadu), taču uzmanību piesaista "baumas", ka tas bija pēdējais "Positivus" Salacgrīvā.

Lai gan nekādas oficiālas informācijas par iemesliem nav, twitter raksta, ka tā runājot vietējie.

Kāds Twitter lietotājs raksta:

"Vai esi dzirdējis runas, ka šis ir pēdējais "Positivus"?"

Lai gan nekādas oficiālas informācijas par iemesliem nav, twitter raksta, ka tā runājot vietējie.

Savkuārt Guntars Meluškāns cer, ka tas nebija pēdējais "Positivus" festivāls.

"Es ceru, ka šis nebija pēdējais Positivus, bet, ja būtu - tās būtu iespējami skaistākās beigas," raksta Meluškāns, komentējot Nika Keiva uzstāšanos festivālā.

Jāpiebilst, ka tieši Nika Keiva uzstāšanās izpelnījās vislielāko sajūsmu twitter lietotāju vidū.

"Mostos un domāju, ka atkal jūtos lieliski. Paldies visiem kas atbrauca un īpaši tiem, kas piedzīvoja eksluzīvo Nicka Cave koncerru. Augsta māksla. Skaisti," raksta Ģirts Majors.

Jāpiebilst, ka šogad Salacgrīvā festivāla "Positivus" noslēguma vakarā notika austrāliešu mūziķa Nika Keiva koncerts.

Mākslinieks, muzicējot grupā "Nick Cave and the Bad Seeds", ierakstījis 16 studijas albumus un 31 singlu, kā arī darbojies grupā "Grinderman". Keivs bijis arī aktieris filmā "20 000 Days on Earth", kā arī izdevis divus romānus.

Dīvaini

Pagarināts laiks kosmosā nav gluži nekaitīgs cilvēka ķermenim. Radiācija, izmainīta gravitācija, miega zudums var nopietni ietekmēt astronautu spējas. Daži pat tiek hospitalizēti pēc atgriešanās uz Zemes. Nelielām kļūdām kosmosā var būt postošas ​​sekas, tāpēc ir svarīgi zināt, kā šīs spriedzes var ietekmēt astronauta kognitīvās funkcijas, vēsta “Popular Science”.