Lūgums ziedot! Dārgās zāles (70 000 eiro) ir Māra vienīgā cerība dzīvot

© Pixabay

Mārim no Dobeles novada ir 54 gadi. Šobrīd viņam ļoti nepieciešama mūsu palīdzība, lai iegādātos medikamentus cīņai ar smagu slimību - barības vada vēzi, ziņo ziedot.lv

Slimība tika atklāta pirms nepilna gada. Ārstu konsīljs šobrīd ir izrakstījis valsts neapmaksātas, dārgas zāles - Nivolumab, kas izmaksā 2876,79 eiro ik pēc 2 nedēļām. Mārim nepieciešams 12 mēnešu zāļu kurss, kura kopējās izmaksas ir 69 042,96 eiro.

Līdz slimībai Māris strādāja. Viņs ir bijis gan traktorists, gan kombainieris, dienējis ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, strādājis celtniecībā, brīvajā laikā viņš spēlēja futbolu.

Slimība visu nolikusi uz pauzes. Nespēks, reiboņi, slikta pašsajūta un nespēja normāli uzņemt pārtiku, strādāt tā šobrīd ir Māra ikdiena. Dārgās zāles ir Māra vienīgā cerība.

Māris dzīvo divatā ar sievu, un summa, kas nepieciešama zāļu iegādei, ir pārāk liela, lai to spētu apmaksāt viņi paši.

Ziedot var šeit.

Palīdzi

Saņemta ziņa no kādas sievietes, kuras dēls maija beigās pameta savu dzīvesvietu Imantas mikrorajonā un līdz pat šai dienai nav atgriezies. Sieviete lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai spētu atrast pazudušo dēlu, vēsta "Degpunktā".