Jelgavā bezvēsts pazudusi sieviete; policija lūdz līdzcilvēku palīdzību

© Valsts policija

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirknis meklē bezvēsts prombūtnē esošo 1977. gadā dzimušo Ludmilu Lozovsku - Jēkabsoni, kura šī gada 22. augustā izgāja no savas dzīvesvietas Jelgavā, Satiksmes ielā, un līdz šim brīdim nav zināma viņas atrašanās vieta.

Pazīmes: augums aptuveni 170 cm, normālas miesas būves.

Valsts policija aicina aplūkot sievietes fotogrāfiju un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija par Ludmilas Lozovskas - Jēkabsones atrašanās vietu vai cita viņas meklēšanai nozīmīga informācija, lūdzam zvanīt pa tālruņa numuru 110.

Palīdzi

Pirms 11 gadiem Zanei tika veikta plaušu transplantācija Austrijas klīnikā. Latvijas līdzcilvēki portālā Ziedot.lv nesavtīgi saziedoja 125 tūkstošus eiro, kas izglāba 32 gadīgās Zanes dzīvību. Šodien Zane ir dzīva, vesela, skaista un pateicīga par iespēju dzīvot!

Svarīgākais