Atklāj, kādēļ Vecumniekos pazudušo sievieti neizdevās atrast ātrāk

© Ekrānuzņēmums no "Degpunktā"

Kā iepriekš ziņots, nesen tika atrastas Jeļenas Riekstiņas mirstīgās atliekas. Sieviete Vecumnieku novadā pazuda pērnā 12. decembrī, kad bija ceļā pie dēla. Pazudušo cilvēku meklētāji no organizācijas "Bezvēsts.lv" skaidro, kādēļ sievieti neizdevās atrast ātrāk.

Sievietes līķi atrada netālu no dzīvesvietas, vietā, kur iepriekš jau pazudušo meklēja brīvprātīgie. Kā raidījumam "Degpunktā" norāda Bezvēsts.lv vadītājs Aleksandrs Faminskis, 17. februāra meklēšanas operācijā sniega sega bija ļoti bieža un, iespējams, brīvprātīgie viņu nav pamanījuši. Tāpat sniegs uzsnidzis arī nākošajā dienā pēc meklēšanas, kas apgrūtinājis mirstīgo atlieku atrašanu.

Policija tagad skaidro sievietes pazušanas un bojāejas apstākļus.

Jeļena Riekstiņa ir pazuda ceļā uz Rīgu. Vēlāk ceļa malā tika atrasta sievietes automašīna.

Palīdzi

Pirms 11 gadiem Zanei tika veikta plaušu transplantācija Austrijas klīnikā. Latvijas līdzcilvēki portālā Ziedot.lv nesavtīgi saziedoja 125 tūkstošus eiro, kas izglāba 32 gadīgās Zanes dzīvību. Šodien Zane ir dzīva, vesela, skaista un pateicīga par iespēju dzīvot!

Svarīgākais