Kāpēc ugunsdzēsējiem bieži jāsteidzas uz Ziepniekkalnu?

© F64

Izsaukumus, kad Rīgā, Ozolciema ielas apkaimē jādodas dzēst degošas dārza mājas, glābēji šogad saņēmuši vismaz 10 reizes. Nesen atkal Ziepniekkalna iedzīvotāji ievēroja, ka liesmas pārņēmušas kādu no koka būvēm blakus ceļa būvlaukumam Jāņa Čakstes gatvē, vēsta "Degpunktā".

No dārza mājas, kas uzcelta koku biezoknī, pāri palikusi pelnu kaudze un dažas sienas no ēkas karkasa. Tas bija viens no retajiem namiņiem, kas vēl nebija nojaukts blakus jaunuzbūvētajam ceļam. Nedaudz tālāk esošās deviņstāvu ēkas iedzīvotāji pamanījuši, ka no meža pievārtes paceļas augstas liesmas.

"Tur bija dārza mājiņas, kur agrāk mitinājās bezpajumtnieki. Varbūt ar to saistīts. Lielāko daļu mājiņu nojauca, pirms sāka būvēt," stāsta vietējais iedzīvotājs.

Vietējie iedzīvotāji neizslēdz iespējamību, ka šoreiz namiņu nosvilināšanu realizējuši bērni.

Video