CSDD eksāmena laikā Rēzeknē notiek baiss negadījums

© depositphotos.com

Neilgi pēc Līgosvētkiem kādam motocikla vadīšanas apliecības kārotājam eksāmens Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) laukumā Rēzeknē noslēdzies vairāk nekā nelāgi, piedzīvojot smagu ceļu satiksmes negadījumu, vēsta "Bez Tabu".

“Šoks uz līdzenas vietas. Motovadīšanas eksāmena laikā kāds vīrietis ietriecās laukuma nožogojumā. Tur taču betona sienas gandrīz visapkārt teritorijai. Tas ir bīstami. Un dzirdēju, ka paši instruktori nav īpaši stāvā sajūsmā par apstākļiem, kādos jāapmāca braucēji,” atklāj notikušā aculiecinieks.

CSDD vadītāju kvalifikāciju veic ne tikai galvaspilsētā, bet arī deviņās reģionālajās nodaļās. Tostarp arī Rēzeknē, kur nupat piedzīvots vairāk nekā sāpīgais incidents, topošajam motovadītājam eksāmena laikā ietriecoties teritorijas nožogojumā.

Rēzeknē sastaptais instruktors Jānis apliecina, ka nelaimes gadījumu Rēzeknes laukumā netrūkstot un topošo vadītāju apmācības, kā arī eksāmens, šajā teritorijā esot vairāk nekā izaicinājums.

Nebūšanas

Latvijas izglītības sistēma ir nepārtrauktā pārmaiņu procesā. Tiek mainīta mācību metodika un vērtēšanas sistēma. Tiem, kuri vidusskolu ir beiguši senāk, iestāšanās augstskolā var izrādīties izaicinājumiem pilns notikums.

Svarīgākais