VIDEO. "Varu tikai ierāpot!"; kundze parāda, cik problēmātiski viņai ir iekāpt "Vivi" vilcienā

© Dmitrijs Suļžics/MN

Zibens ātrumā soctīklos izplatījies video, kur redzams, ka kundze gados nespēj iekāpt "Vivi" vilcienā.

Lai arī video, visticamāk, nav nejaušs kāds aculiecinieka uzņemts, bet filmēšana ir plānota, tomēr problēma ir reāla - ne visās pieturās, kur apstājās "Vivi" vilcieni ir izbūvētas paaugstinātās pasažieru platformas. Infrastruktūras modernizācijas projektu planots pabeigt šogad - jaunajiem pasažieru elektrovilcieniem tiks pielāgotas 48 stacijas. Taču līdz tam....piemēram, cilvēkiem gados "Vivi" vilcienos teju jāierāpo.

Brigita: Vājprāts! Kā vecs cilvēks vai māmiņa ar mazu bērnu lai tiek šādā vilcienā?

Tenis: Tas ir viedais Vai-Vai. Pakāpienu vecis ietilpst servisā.

Dainis: Kamēr pielāgos peronus, "Vai-Vai" jau būs vēstures grāmatās..

Santa: Visi tie vilcieni ir traki. Arī vecajos tās kāpnes ir tādas, ka pat es ar trīcošām kājām un piepūli rāpjos augšā.

Agris: Pierādījums tam , ka nedomā par cilvēkiem kā tādiem. Jauns vilciens, še ņemiet, tak gribējāt, bet pat netiek risinātas elementāras problēmas, vai seniors , vecāks/i ar mazuli ratos utt., būs spējīgs iekāpt vilcienā ,noteiktā pieturvietā.

Ainars: Brīva vieta miljonu norakstīšanai.

Nebūšanas

Latvijas izglītības sistēma ir nepārtrauktā pārmaiņu procesā. Tiek mainīta mācību metodika un vērtēšanas sistēma. Tiem, kuri vidusskolu ir beiguši senāk, iestāšanās augstskolā var izrādīties izaicinājumiem pilns notikums.

Svarīgākais