Vīrietis sarūgtināts par redzēto pēc vakardienas basketbola spēles "Arēnā Rīga"

© Pixabay

Svētdienas vakars nāca ar bēdīgu ziņu - Latvijas basketbolisti netiks uz Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Latvijas vīriešu basketbola izlase svētdien Rīgā Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra finālā zaudēja Brazīlijai un neizcīnīja olimpisko ceļazīmi. Latvijas vīriešu basketbola izlase līdz šim olimpiskajās spēlēs piedalījusies vien 1936.gadā Berlīnē. Bet sieviešu valstsvienība cīnījās 2008.gada Pekinas olimpisko spēļu turnīrā.

Vakardienas spēli daudzi vēroja klātienē "Arēnā Rīga".

"Visvairāk mani apbēdināja kāda jauna vīrieša rīcība arēnā. Ejot ārā no arēnas, tas meta ar atvērtu ūdenspudeli pa līksmojošajiem brazīļu līdzjutējiem. Un tas nebija nekāds urla - latviešu pusis. Žēl, ka šo situāciju neredzēja apsardze, jo šādas situācijas nav pieļaujamas," vietnē "X" raksta Ilmārs.

Komentāros cilvēki gan aizrāda pašam ieraksta autoram - vai un ko viņš darīja, ieraugot šādu situāciju. Autors uz šādiem jautājumiem nav sniedzis savu atbildi.

Nebūšanas

Latvijas izglītības sistēma ir nepārtrauktā pārmaiņu procesā. Tiek mainīta mācību metodika un vērtēšanas sistēma. Tiem, kuri vidusskolu ir beiguši senāk, iestāšanās augstskolā var izrādīties izaicinājumiem pilns notikums.

Svarīgākais