Iedzīvotājiem Ķengaragā nākas sadzīvot ar ko gaužām nelāgu

© Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu

2013. gadā kāda Ķengaraga nama iemītnieki vienojušies uzsākt kanalizācijas sistēmas remontdarbus, jo tā bijusi avārijas stāvoklī. Dzintra atminas, ka piedalīties remonta izmaksu segšanā piedāvāts arī blakus kaimiņiem, tomēr visi kā viens atteikušies. Šobrīd viens no kaimiņiem jau ilgstoši ierīkojis nelegālu kanalizāciju un tās saturu iztukšo savā dārzā, vēsta "Bez tabu".

Viens no kaimiņiem kanalizāciju esot ierīkojis nelikumīgi - to viņš regulāri iztukšojot savā dārzā, kas atrodas vien dažu soļu attālumā no māju pagalma. Ņemot vērā, ka kaimiņu īpašums atrodas augstāk par dzīvojamās mājas pagalmu, viss saturs aiztek tieši uz pagalmu, kas rada ļoti nepatīkamu smaku. Iedzīvotāji piefiksējuši, ka kaimiņš visbiežāk smaku palaižot vēlās vakara vai agrās rīta stundās.

“Rīgas ūdens” apstiprina, ka minētā māja nav pieslēgta centralizētai kanalizācijas sistēmai, tomēr ir visas iespējas to mainīt.

Jau šobrīd zināms, ka decentralizētā kanalizācijas sistēma neesot reģistrēta. Rīgas dome teritoriju apsekos un lems par tālākām darbībām.

Kaimiņš no komentāriem izvairās.