Sieviete pēc skūpstīšanās klubā ar svešu vīrieti nonāk slimnīcā

© unsplash.com

22 gadus veca sieviete no Lielbritānijas bija devusies atpūsties ar draudzenēm uz kādu klubu, lai nosvinētu skolas pabeigšanu. Viņa tur iepazinās ar vīrieti. Viņi uz deju grīdas skūpstījās. Sievietei tas šķita kā jauks un nevainīgs piedzīvojums līdz brīdim, kad nākamajā rītā pēc ballītes viņa pamodās, ziņo "The Sun".

Nākamajā rītā sieviete pamodās ar iekaisušu kaklu. Viņa saprata, ka kaut kas nav kārtībā, jo iepriekš bija jutusies labi.

Neve Makraveja atklāj, ka viņas pašsajūta arvien turpināja pasliktināties. Viņa nespēja neko norīt, pat siekalas, tad viņa saprata, ka nepieciešams meklēt palīdzību pie mediķiem. Ārsts viņai izrakstīja antibiotikas. Viņa domāja, ka viņu piemeklējusi angīna.

Šāda ārstēšana neizrādījās efektīva, viņa jutās arvien sliktāk. Neve devās uz slimnīcu, kur viņai tika diagnosticēts siekalu dziederu iekaisums un drudzis.

Kopš skūpsta bārā Neve ik brīdi jutās arvien sliktāk. "Man bija ļoti liels drudzis, pietūkuši siekalu dziedzeri, es svīdu un vēmu, un biju tik vāja, ka nevarēju īsti staigāt."

Neve min, ka liktenīgā satikšanās ar svešinieku ietekmējusi arī viņas izlaidumu. Sliktās pašsajūtas dēļ viņa to nav varējusi apmeklēt. Šobrīd jaunā sieviete nonākusi pie atziņas un aicina arī citus neļauties mirkļa emocijām un neskūpstīties ar pilnīgiem svešiniekiem.

Neve gandrīz veselu mēnesi cīnījās ar veselības likstām. "Tagad ir pagājušas vairāk nekā trīs nedēļas, un es gandrīz mēnesi no savas dzīves esmu pavadījusi gultā un slimnīcā tikai tāpēc, ka bārā noskūpstīju kādu."