"Kāpēc nevar pateikt skaidri?" Rīgā valda uztraukums par pazudušo lidmašīnu netālu no lidostas

© Ģirts Ozoliņš/MN

Civilās aviācijas aģentūra ap pulksten 11 informēja, ka 4 kilometrus no lidostas Rīga no radariem ir pazudis vispārējās aviācijas lidaparāts. Cilvēkus šī ziņa uztrauca ne pa jokam.

"Kāpēc jūs nevarat informēt valodā, ko saparot arī parasts cilvēks? Jēdziens "visparējās aviācijas liadaparāts" neko neizsaka, tikai to, ka tas ir kaut kas lidojošs! Tā var būt lidmašīna, helikopters, AN2, Boing, Drons, Helikopters zābaks?," šādi un līdzigi ieraksti krājas mikroblogošanas vietnē "X".

Kristaps Zutis: "Būtu jauki, tomēr norādīt nedaudz detalizētāku informāciju, no RIX izlido daudz aviācijas lidaparātu. Gribas mazāk panikas šodien".

Sintija: "Būtu jauki tomēr saprast, ka tā nav prioritāte. Labāk padomājiet, cik daudz pasažieri ir tg Lidostā un kāda murgaina diena būs darbiniekiem bez pauzēm. Operatīvos darbiniekus vispār nevajadzētu šobrīd lieki traucēt. Twiteris var pagaidīt."

Precīza informācija ir svarīga, lai cilvēki lieki neuztrauktos. 'Diemžēl ir cilvēki, kas uztraucas ļoti - līdz pat stāvoklim, kad sākas medicīniskas problēmas. Tāpēr ir vērts nomierināt, jaq nav nogāzies liels pasažieru boings.., " rakstīts mikroblogošanas vietnē "X".

Vairak par notikušo šeit

Nebūšanas

Lai gan SIA "Rīgas meži" jau pirms 45 dienām tika brīdināta, ka gājēju tiltiņš pār Mārupīti ir kritiskā stāvoklī un kuru katru brīdi var sabrukt pavisam, uzņēmums, kura atbildībā ir iepriekšminētais objekts, nav veicis nepieciešamos soļus tiltiņa sakārtošanai, un svētdien fiksēts, ka tilts ir burtiski pārlūzis uz pusēm un ir bīstams jebkuram gājējam.

Svarīgākais