Krītot kokam, dzīvību zaudē jaunietis; izrādās tā nav bijusi nejaušība

© unsplash.com

Lielbritānijā traģiski gājis bojā 16 gadus vecs zēns. Krītot kokam, viņš guva dzīvībai bīstamus ievainojumus un notikuma vietā mira, raksta "The Sun".

Pagājušajās brīvdienās, 16. jūnijā, Lielbritānijā notika traģēdija.

Notingemšīras apgabalā, krītot lielam kokam, dzīvību zaudējis jaunietis.

Sākotnēji var šķist, ka tas bija traģisks nelaimes gadījums, bet izrādās viss nav tik viennozīmīgi. Pēc notikušā ir arestētas trīs personas.

Likumsargi paziņojuši, ka aizdomās par slepkavību arestējuši 28 un 31 gadu vecus vīriešus, kā arī aizdomās par palīdzību slepkavības pastrādāšanā kādu 28 gadus vecu sievieti.

Šobrīd notiek lietas izmeklēšana. Notingemšīras policijas inspektors Saimons Harisons sacīja: “Tas bija traģisks incidents. [...] Mūsu izmeklēšana joprojām turpinās." Likumsargi ir vērsušies ar lūgumu pie vietējiem iedzīvotājiem, kuri varētu būt bijuši notikušā aculiecinieki vai iemūžinājuši notikušo, lai ātrāk noskaidrotu, kas notika liktenīgajā dienā.

Nebūšanas

Armandam no Ropažiem ļoti garšo biezpiena sieriņi. Viņš neslēpj, ka varot dienā pat piecus apēst. Taču šobrīd gan viņš vairs nespēj šo gardumu ielikt mutē, jo piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais