"Lielākā naudas izkrāpšana Latvijas vēsturē?" Rīgā izgāžas liels pasākums

© depositphotos.com

25. maijā Rīgā, “ATTA centrā”, bija plānots pasākums “Monalisa”. Organizatori gan pasākuma mājaslapā, gan savos sociālo tīklu kontos norādīja, ka ir pārdotas vairāk nekā 12 tūkstoši biļešu (dažos video teica, ka būs 15 tūkstošu cilvēku), tajā uzstāsies 14 starptautiski dīdžeji. Paši to saukuši par lielāko ballīti Latvijas vēsturē. Divas dienas pirms pasākuma tas tika atcelts, vēsta "Bez tabu".

Annija un viņas draugi biļetes iegādājušies jau aprīlī - speciāli plānojuši ikdienas gaitas tā, lai visi 25. maijā būtu gatavi ballēties. Līdz atcelšanai nekas nav licies aizdomīgs - ievērotas gan vides un radio reklāmas, gan drošības sajūtu sniedza tas, ka biļetes pārdotas “Biļešu servisā”. Vēlāk sākuši pētīt un ievērojuši, ka vienam no māksliniekiem 25. maijā ir plānotas divas uzstāšanās - viena “ATTA centrā”, otra Londonā. Sūdzībā Annija vaicā: “Vai vispār saņemsim atpakaļ naudu, vai arī tā būs bijusi nevis lielākā ballīte, bet lielākā naudas izkrāpšana Latvijas vēsturē?”

Rolands Kursītis, “Monalisa” organizators, vēlāk vietnē “TikTok” publicēja video, kurā skaidroja, ka pie pasākuma atcelšanas vainojot “ATTA centru”, kuri neesot bijuši pretimnākoši. Teikuši, ka, ja naudu līdz noteiktajam laikam nevarēšot pārskaitīt, tad viņi aizliegšot rīkot pasākumu.

Natālija Misiņa, “ATTA centra” pārstāve, norāda, ka ar organizatoru esot noslēgts līgums, kurā atrunāti konkrēti termiņi, līdz kuram apmaksa jāveic. R. Kursītis esot jau iepriekš vērsies pie “ATTA centra” pārstāvjiem ar lūgumu termiņus mainīt. Vietas pārstāvji esot bijuši pretimnākoši līdz pat pasākuma norises datumam, taču neesot saņēmuši apmaksu dienu pirms noliktā pasākuma datuma. Organizatori neesot ievērojuši līguma nosacījumus, kā arī sociālajos tīklos esot apmelojuši “ATTA centru” - lai atrisinātu radušos situāciju, esot piesaistīti juristi.

Uzrunāti vairāki dīdžeji, kuriem bija plānots pasākumā uzstāties. Tony Romera pārstāvji atbildēja, ka šis izskatoties pēc krāpniecības - līgums esot noslēgts, taču samaksa neesot veikta. Organizatori esot nosūtījuši viltotus maksājumu apstiprinošos dokumentus. Gadījumos, kad plānoto pasākumu atceļ pēdējā brīdī, pārstāvji pieprasot pilnu plānoto samaksu un izdevumus par ceļu, kas šajā gadījumā bijis 600 eiro. Organizators esot atbildējis, ka naudas neesot.

Nebūšanas

Armandam no Ropažiem ļoti garšo biezpiena sieriņi. Viņš neslēpj, ka varot dienā pat piecus apēst. Taču šobrīd gan viņš vairs nespēj šo gardumu ielikt mutē, jo piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais