FOTO. Žirafe safari ASV no mašīnas izrauj divgadīgu bērnu

© Pixabay

Kādai ģimenei Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV) žirafju barošanas pieredze Teksasas savvaļas dzīvnieku centrā izvērtās pavisam biedējoša, kad viens no dzīvniekiem pacēla divgadīgu mazuli no pikapa kravas kastes, kurā brauca viņas ģimene.

Bērna tēvs Džeisons Totens ar ASV televīziju "NBC News" kopīgojis stāstu par savas ģimenes šausminošo piedzīvojumu. Viņa divgadīgā meita, tērpusies rozā kleitiņā, pastiepa rokas, lai safari apmeklējuma laikā pabarotu žirafi, tomēr dzīvniekam lielāku interesi izraisīja pats mazulis.

Ģimene, pārvietojoties sava pikapa kravas kastē, jau bija nolēmusi doties tālāk, kad žirafe pēkšņi piegrūda galvu pie meitenītes un pacēla augstu gaisā. Lai arī māte esot iekliegusies, viņa neapjuka un jau pēc mirkļa notvēra meitiņu savās rokās.

Parka mārketinga vadītājs Vorens Lūiss paziņojumā sacīja, ka centrs tika informēts par negadījumu pagājušajā nedēļas nogalē, "kurā bija iesaistīta viena no mūsu žirafēm" .

Lūiss sacīja, ka nekas līdzīgs šim iepriekš nav noticis, taču parka administrācija rīkojas "nekavējoties, lai nodrošinātu, ka tas vairs neatkārtosies".

Tas ietver jaunu noteikumu, kas aizliedz apmeklētājiem braukt pa parku automašīnu kravas kastēs.

Minētās ģimenes galva sacīja, ka viņam ar ģimeni ir "skumji", dzirdot, ka apmeklētājiem vairs nebūs atļauts braukt kravas auto aizmugurē, bet viņa ģimene noteikti atgriezīsies parkā. Viņš piebilda, ka tā ir "lieliska vieta, kur doties", īpaši bērniem, kuriem patīk dzīvnieki.

"Tas bija negadījums, un žirafe tā negribēja. Tas vienkārši notika," sacīja tēvs. "Mēs neesam dusmīgi uz žirafi. Mēs neesam dusmīgi uz parku," viņš piebilda.

Nebūšanas

Savu spēju pārvērtēšana peldoties, īpaši alkohola reibumā, var beigties letāli. Šo frāzi glābēji atgādina nepārtraukti un ne velti. Viņi teju ikdienu steidz palīdzēt cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē, baudot ūdens priekus. Diemžēl ne visi novērtē glābēju iesaisti un mēdz izrādīt arī agresiju, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais