Makšķernieks Jūrmalā ierauga ko briesmīgu

Ilustratīvs attēls © F64

Jūrmalnieks Sergejs pamanījis, ka Lielupes krastā kāds nomaļā vietā izveidojis atkritumu izgāztuvi, kura katru nedēļu tiek papildināta, vēsta "Bez tabu".

Makšķernieks Oļegs stāsta, ka aptuveni divus gadus Lielupes krastā ir samesti atkritumi. Šāda nekārtība radusies, kad teritorijas saimnieks nolēmis novākt norobežojošo barjeru, kas liegtu te iebraukt.

Pašvaldības policija atbildi sniedz rakstveidā, informējot, ka konkrētā vieta ir kārtībsargu redzeslokā un regulāri to apsekojot.

"Minētā nekustamā īpašuma īpašnieks, kas ir juridiska persona, vairākkārt ir saukts pie administratīvās atbildības par Atkritumu apsaimniekošanas likuma 43. panta pirmajā daļā noteikto prasību nepildīšanu. Gala lēmumu administratīvā pārkāpuma lietās pieņem Jūrmalas Administratīvā komisija. Jūrmalas pašvaldības policijas darbinieki arī turpmāk paturēs redzeslokā minēto nekustamo īpašumu un, konstatējot atkritumu uzkrāšanos, sauks pie administratīvās atbildības nekustamā īpašuma īpašnieku," skaidro policijā.

Nebūšanas

Savu spēju pārvērtēšana peldoties, īpaši alkohola reibumā, var beigties letāli. Šo frāzi glābēji atgādina nepārtraukti un ne velti. Viņi teju ikdienu steidz palīdzēt cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē, baudot ūdens priekus. Diemžēl ne visi novērtē glābēju iesaisti un mēdz izrādīt arī agresiju, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais