Kurzemes kapsētā pirms bērēm piedzīvots kas prātam neaptverams

© Depositphotos

Ar ļoti šokējošu stāstu vietnē "Facebook" dalījusies Andra - kapsētā piedzīvots kas prātām neaptverams.

"Gribu padalīties ar šodien piedzīvoto! Jāsaka kā vienā no J.Streiča filmām - "Un tas notiek Kurzemē!". Mūžībā aizgāja mans krusttēvs, bēres paredzētas viņa dzimtajā pusē, lauku kapsētā pl.12.00," savu stāstu iesāk Andra.

Teju stundu ātrāk kapsētā ieradušies divi apbedīšanas biroja darbinieki, Andra un viņas mamma.

"Tur mūs sagaidīja šokējošs skats! Vakar vakarā apbedīšanas biroja darbinieku saliktās eglītes un skuju ceļš bija novākts. Un vēl trakāk - izraktais kāps aizbērts!

Cepure nost darbinieku priekšā! Operatīvi sazinājās ar priekšniecību, saka labot nodarīto, divatā raka kapu, ar rokā plūca egļu zarus un skrēja meklēja dēļus kas arī bija aiznesti! Puiši runāja ka varētu būt konkurentu roku darbs. Jo pl.14.00 bija bēres blakus miestiņā. Un tur tieši tāda pati situācija...Šokējoši jau ir tas, ka tie ir mūsu pašu cilvēki, kas viens otram nodara tādas sāpes, neciena viens otru. Tādā dienā, kad tā pat sāp sirds un vēl, lūk, kā var atļauties...." raksta Andra.

Par notikušo ir ziņots policijai.

Stāsts ir patiesi šokējis ieraksta lasītājus.

Agrita: Tur jābūt slimam, lai kaut ko tādu izdomātu darīt.

Sandra: Man ļoti žēl....Prātam neaptverami....

Rasma: Ārprāts! Mani mīļie, tas ir prātam neaptverams notikums piederīgiem un vispār, kā rokas ceļas tādam nekrietnam darbam, esmu šokā!

Marina: Prātam neaptverami,zemāk vairs nevar krist.