Stendzenieks "uzsprāgst" veikalā nopirkta Latvijas produkta dēļ; jūtas piekrāpts

© Dmitrijs Suļžics /MN

Reklāmas speciālista Ērika Stendzenieka ieraksts mikroblogošanas vietnē "X" par kādu Latvijā nopērkamu produktu piesaistījis lielu vietnes lietotāju uzmanību.

Runa ir par Tukuma tauku pastu ar sviestu. Spriežot pēc ieraksta, Stenedzieks bija domājis, ka nopircis sviestu un, tikai lietojot produktu, sapratis, ka tas nav sviests. Tas sadusmojis reklāmas speciālistu.

"Kas tas par sūdu?! Un kāpēc es uzzinu, ka tā ir “tauku pasta” tikai, kad jau 1/3 izrijis? Veikalos ārā viņu no plauktiem, kamēr pašus nevaino krāpniecībā. Kam tas kantoris vispār pieder? Es iepazītos," raksta Stendzenieks.

Jāpiebilst, ka šis ieraksts komentāros izraisīja spraigu diskusiju. Daļa komentētāju gan piekrita Stendzeniekam par minētā produkta zemo kvalitāti, tomēr daļa arī uzsver, ka šāds produkts Latvijas veikalu plauktos pieejams jau ilgu laiku. Turklāt ir jālasa produkta etiķete, uz kuras skaidri rakstīts, ka minētais produkts ir "ar sviestu".

"Ja garšo, tad nav problēmu. Tas izstrādājums ir daudz lētāks par sviestu. Es nevarēju ⅓ pakas izēst, jo likās nebaudāms."

"Nezinu. Gadiem Tukums ir ražojis ar tekstu "Ar sviestu". Nevajadzīga trauksmes celšana."

"Uzmanīgāk, vajag lasīt kas rakstīts uz iepakojuma. Sen jau tāds ir pārdošanā."

"Ja lasīt neprot tad jau atpakaļ uz skolu. Tur tak rakstīts ka ar sviestu, nevis ka tas ir sviesta."

"Kļuvi par reklāmas upuri, neko darīt. Vari ar profesionālu aci novērtēt savu kolēģu sniegumu iepakojuma noformējumā."

Svarīgākais