Sieviete ar auto ietriecas veikala "Maxima" skatlogā

© Aivars Ķesteris/F64

“Labi, ka bez cietušajiem,” atviegloti saka veikala darbinieki pēc notikumiem pie viena no Pierīgas lielveikaliem, vēsta "Degpunktā".

Mārupē ir tikai viens “Maxima” veikals. To ikdienā izmanto gan vietējie iedzīvotāji, gan tie, kuri savās gaitās vienkārši brauc cauri novadam.

Tomēr 10. janvāra pēcpusdienā liela daļa pircēju veikalam gāja ar līkumu. Balts “KIA Sportage” džips bija iebraucis tā sienā.

“Viņa it kā pedāļus sajaukusi un bremzes vietā nospiedusi gāzi. Lēnā gaitā ir ieripojusi te. (Jaut: Bet neizskatās, ka tas būtu bijis tik lēni…) Nē, bija lēni. Viņa vienkārši pedāļus sajaukusi - bremzes vietā gāzi, un miskastes pa gaisu, un stabs. (Jaut: Pati meitene cietusi?) Šķiet, ka ne, “ātrie” nav bijuši. Bet apsargs uzreiz bija klāt, uzlika sodu, jo cilvēks šokā nav ievadījis savu numuru,” pastāsta notikuma aculiecinieks.

Nebūšanas

Daļa sabiedrības ar neizpratni raugās uz Nacionālā teātra lēmumu iznomāt savu skatuvi septembrī gaidāmajai režisora Dmitrija Krimova pirmizrādei krievu valodā "Ārprātīgo piezīmes". Izrādi finansiāli atbalsta agrākais sankcijām pakļautā miljardiera Pjotra Avena biznesa partneris, lasāms lsm.lv.