Kosmoss! Sieviete publisko čeku, cik "ādas viņai norāva" par gudrības zoba ekstrakciju

© Pixabay

Latvijā zobārstu pakalpojumu cenas dažubrīd jau pārsniedz saprāta robežas... Vietnē "X" Inga publicējusi čeku, cik viņai izmaksāja gudrības zoba izraušana. Tā kā gadījums bija akūts, tikai par apsēšanos krēslā viņa šķīrās no vairāk kā 70 eiro. Tad vēl narkoze, pats process...

"Es visu sapratu! Viss, ko bērnībā saņemam no zobu fejas, pieaugušā vecumā ar procentiem jāatdod atpakaļ, raujot gudrības zobus," ironizē Inga.

Cilvēki komentāros, maigi sakot, ir šokā par šādu summu.

Inese: Kā var anestēzija maksāt 80 eiro?

Ingrīda: Iesaku STOMOTOLOĢIJAS INSTITŪTU. Zobu ārstēšana, higiēna. Labākie speciālisti, augsts līmenis, bet cenas nav kosmosā. Ja, ir akūts gadījums, ļoti pretīmnākoši.

Spirit: Jūs piemānīja. Tāda cena ir ļoti, ļoti, ļoti virs tirgus cenas par šāda veida pakalpojumiem. Pie tam, kā noprotams, izmantojot Jūsu smago situāciju. Es nosodu tādu alkatību.

Kristaps: Kā vecajā jokā: "Restaurēja zobu un pieteica neēst 2h... ha ha, es pēc šī te neēdīšu līdz algai"

Mans: Cik noprotu cenā arī iekļauta masāža, friziera pakalpojumi, divas brīvbiļetes uz kīno un kilograms mandarīni?

Edgars: Kāds nenormāli uzvārijās

Gaidis: Lai Dievs nogramstās.

Nebūšanas

Pirms diviem gadiem nodega Jāņa īpašums Asteres ielā, līdz šim viņš ar ģimeni dzīvojis vairākos īres dzīvokļos, taču pirms nedēļas beidzot izdevies atrast jaunu mitekli Rītupes ielas daudzdzīvokļu namā Latgales priekšpilsētā. Tomēr arī jaunajā miteklī dzīve nav rožu dārzs, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais