Rīgā izceļas bīstams ugunsgrēks; kaimiņmājas iedzīvotāji dzīvo bailēs

© F64

Vienā no Vecrīgas graustiem brīvdienās izcēlies paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks. Cilvēki necieta – liesmas bija apņēmušas neapdzīvotu ēku, taču glābējiem no blakus esošajām mājām nācās evakuēt divpadsmit cilvēkus, vēsta "Degpunktā".

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Mārstaļu ielu Rīgā, kur četrstāvu neapsaimniekotā ēkā dega trešais stāvs 70 kvadrātmetru platībā, kā arī ceturtais stāvs un starpstāvu pārsegums 40 kvadrātmetru platībā. No blakus esošajām ēkām tika evakuēti divpadsmit cilvēki. Ugunsgrēks tika likvidēts divos naktī.

Konkrētā ēka, kas drīzāk būtu saucama par graustu, atrodas starp vēsturiskām un atjaunotām ēkām. Neapsaimniekotais nams apdraud blakus esošās būves un iedzīvotājus.

Monu ugunsgrēks skāra vistiešāk, jo sievietes dzīvokļa sienas pieguļ blakus esošajai ēkai.

Sieviete stāsta, ka ir satraukta, jo nav pārliecināta, ka ugunsgrēks neatkārtosies. Ņemot vērā apstākļus, proti, ēkā brīvi var iekļūt jebkurš, kam vajag pārlaist nakti. Biedējoša šķiet apziņa, ka dedzinātājam varēja būt arī tīši nolūki.

Nebūšanas

Armandam no Ropažiem ļoti garšo biezpiena sieriņi. Viņš neslēpj, ka varot dienā pat piecus apēst. Taču šobrīd gan viņš vairs nespēj šo gardumu ielikt mutē, jo piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais