Reiniks soctīklos savērpj riktīgu intrigu; viņš kaut ko zina par "Supernovu", bet nesaka

© MN

Mikroblogošanas vietnē "X" Lauris Reiniks savērpis kārtīgu intrigu - zina kaut ko par "Supernovas" šās sezonas dalībniekiem, bet kārtis neatklāj.

Lauris Reiniks raksta: "Dziesmu iesniegšana Supernovā 2024 vēl turpinās, bet jau tagad varu "pačukstēt", ka laikam būs dramatisks šovs nākamā gada sākumā, jo vismaz 2 dalībnieki katrs būs pārliecināts, ka uzvarēs. Un tad var gatavot popkornu. Lielie vārdi arī grib uz Eirovīziju. Neprasiet, kuri"

Komentētāji ir ieintriģēti: "Tiešām Imants Kalniņš un Raimonds Pauls?"

Lauris: "Tie jau GRANDI. Es par mazāk lielajiem. Krietni mazāk, bet tomēr lielajiem vārdiem."

"Lauri!!!! Kā tagad ziņkārības nemierā dzīvot?!"

"Vajag vnk aizsūtīt Tevi. "Es skrienu" visās valodās, kurās vari, lai balso visas tās valstis. Manuprāt, būtu forši. Zviedriem gan "Jag cycklar", jo riteņbraukšana un tā... Vai, Ričiju Rū. Un viņš bliež latviešu valodā dziesmiņu. Specefekti fonā, dejotāji... Šovs uz 100%."

Vairāki saka, ka beidzot vajag sūtīt Marku Rivu: "Ja nebūs Markus Riva es neskatīšos."

"Lieku uz Busuli un Instrumentiem!"

"Kā tur izskatās šobrīd, ir kādam potenciāls? Ceru, ka viens no dalībniekiem varētu būt Tautumeitas."

Nebūšanas

Savu spēju pārvērtēšana peldoties, īpaši alkohola reibumā, var beigties letāli. Šo frāzi glābēji atgādina nepārtraukti un ne velti. Viņi teju ikdienu steidz palīdzēt cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē, baudot ūdens priekus. Diemžēl ne visi novērtē glābēju iesaisti un mēdz izrādīt arī agresiju, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais