Cilvēki šokā par kāda bērna publiskotu video un pausto aicinājumu

© Pixabay

Pēdējās divas dienas Latvijas izglītības iestādes saņēmušas e-pastus par spridzināšanas draudiem. Lai arī Valsts policija mierina - panikai nav iemesla, un draudu līmenis ir zems, cilvēki par notikušo turpina "cepties" soctīklos.

Turklāt, kā norāda vietnes "X" lietotāji, darbojas vairāki "Telegram" kanāli, kur pulcējas Latvijai un latviešiem naidīgas personu grupas, pavisam atklāti aicinot uz vardarbību.

Cilvēkus patiesi šokējis un saniknojos kāds "Telegram" video, kur kāds knēvelis lielās ar saviem munīcijas krājumiem un līdzīgi domājošos kreivu valodā aicina uz vardarbību, protams, savā runā neiztiekot bez trīstāvīgiem lamu vārdiem. Iedzīvotāji cer, ka drošības dienesti rīkosies.

Ekrānšāviņš

Agris: Grūti pat saskaitīt, cik gadus cietumā par šādu munīcijas kolekciju var dabūt. Jācer, ka sabiedriskais mēdijs painformēs mūs par to, cik gadus šī jaunieša vecāki un viņš pats pavadīs cietumā

Valdis: Gaidam cik ilgi dienestiem ir nepieciešams, lai noķerto šo varoni!

Dace: Ceru, šajos čatos “sēž” arī drošibas dienests, tos tekstus redz, dzird un attiecīgi rīkojas

Ineta: Ak dies, kas par slimu, debīlu kverpli. Vai tad tiešām grūti tādu noķert? Ar visām izrietošajām sekām.

Ance: Nu ja šito neaizsūtīs uz roģinu ar visām ru babuļām, tad es nezinu ko domāt par Latvijas drošībniekiem!

Edmond: Šādas paaudzes rašanās nav notikusi bez šo indivīdu vecāku un ģimenes vides ietekmes!

Nebūšanas

Daļa sabiedrības ar neizpratni raugās uz Nacionālā teātra lēmumu iznomāt savu skatuvi septembrī gaidāmajai režisora Dmitrija Krimova pirmizrādei krievu valodā "Ārprātīgo piezīmes". Izrādi finansiāli atbalsta agrākais sankcijām pakļautā miljardiera Pjotra Avena biznesa partneris, lasāms lsm.lv.