Grūtniecei Purvciemā ikdiena izvēršas murgā mājas lifta dēļ

Ilustratīvs attēls © F64

Jana ir grūtniecības sestajā mēnesī un zem sirds nēsā savu septīto bērniņu. Jau piecpadsmito dienu divpadsmitstāvu namā nedarbojas lifts, kas pamatīgo apgrūtina iedzīvotāju ikdienu, vēsta "Bez Tabu".

Grūtniece pa stāvajām kāpnēm lejup nes jaunāko dēlu kopā ar ratiem. Aptuvenais nesamā svars varētu būt ap 16 kilogramiem.

"Kad ejam lejā, tad vēl jāskatās, lai mazākie nenokrīt. Arī doties augšup nav viegli. Mazākajiem bieži vien pēc dārziņa nav tik daudz spēka, lai uzietu augšā, tad man jānes gan mazulis ratos, gan arī mazākie bērni," saka Jana.

Jana sazinās ar lifta uzturēšanas uzņēmuma pārstāvi, kurš neko iepriecinošu nevar pateikt: “Konkrēti šim liftam detaļa ir…to vairs neražo. Lifts ir vecs.! Nu..lifts ir vecs. Tāda bija atbilde. To detaļu vajag individuāli pasūtīt. Kad saražos, tad atsūtīs. Vieglāk būtu visu liftu nomainīt, bet tas prasīs ilgu laiku.”

Ikviens sastaptais iedzīvotājs pauž savu sašutumu par nespēju liftu ilgstoši salabot.

Aptuveni trīs stundu laikā kopš Bez Tabu sazinājās ar ēkas apsaimniekotāja pārstāvi un uzdeva jautājumu par nesalabojamo liftu, tā darbība nekavējoties atjaunota.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".