Pensionāre uzskata, ka viņai Vidzemes slimnīcā nozagta nauda

© F64

Limbažniecei Mirdzai palicis slikti ar sirdi. Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde nogādājusi viņu Vidzemes slimnīcas Terapijas nodaļā. Seniore medicīnas iestādē aizvadījusi vairākas nedēļas, taču, atgriežoties mājās, secinājusi, ka no viņas maka pazuduši 365 eiro, vēsta "Bez Tabu".

Mirdza atceras, ka, uzturoties medicīnas iestādē, viņas maksa un telefons bijis ievietots tā saucamajā seifa maisā, no kura izņemt mantas var tikai apmaiņā pret parakstu, atplēšot to tam paredzētā vietā. Kas mantas tur ielicis, viņa nezina, jo, ierodoties slimnīcā, vairākkārt zaudējusi samaņu. Sieviete gan atceras, ka, veselībai uzlabojoties, lūgusi no maisa izņemt viņas mobilo telefonu un to personāls arī izdarījis.

Viņai radušās aizdomas, ka naudu no maka nozaguši jau ierašanās dienā, kad mantas liktas maisā, vai brīdī, kad no tā izņemts viņas telefons.

Lai iztiktu un apmaksātu rēķinus, sirmgalve bijusi spiesta aizņemties un lūgt palīdzību sociālajā dienestā, taču regulāri sazinās ar medicīnas iestādes pārstāvi pa telefonu, lai noskaidrotu izmeklēšanas gaitu. Kādā sarunā viņai apgalvots, ka kāds darbinieks tiek turēts aizdomās, taču pēcāk kundze saņēmusi pārmetumu, kādēļ nav rakstījusi oficiālu iesniegumu. Tā nu sieviete ir neziņā - kā nepatīkamo situāciju atrisināt un vai izdosies atrast vainīgo.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".