"Kaut viņus ellē uz karstiem izpūtējiem velli uzsēdinātu"; cilvēki nikni par izpostīto dabu

© Kaspars Krafts/f64

Ne pirmo reizi cilvēkos sašutumu izraisa motociklu izbraukātie meži un kāpas. Šoreiz sašutuma vētru izraisījusi motobraucēju sabojātās Ložmetējkalna kāpas.

Ieraksts "X": "Tiem pī pī pī nepietiek, ka jau pilnībā vienu kāpu Ložmetējkalnā iznīcinājuši. Viņiem vajag izspostīt arī pārējās. Pirms nedēļas šādi skati vēl nebija. Kaut viņus ellē uz karstiem izpūtējiem velli uzsēdinātu!"

t

"Buļļu kāpas arī no šiem cieš. Tās tiek brucinātas un iznīcinātas aizvien vairāk un vairāk. Žēl skatīties"

Ieteikums: "Filmējiet un sūtiet Valsts policijai vai Pašvaldības polcijai, tagad nevajag pieķert pie rokas, pietiek pieķert ar kameru!"

"Mangaļsala-Vecāķi piejūras dabas parks arī izdangāts. Motocikli, kvadracikli."

Apzinoties, ka enduro motociklu braukšana pa bezceļiem ne vienam vien ar azartisks vaļasprieks, komentētāji redz risinājumu: "Valsts un pašvaldību mežos vajadzētu vairāk legālu enduro taku un kādus 4x4 atpūtas ceļus. Varbūt tādā veidā no vēsturiskām un aizsargājamām vietām varētu izdabūt brīvdienu eduro un 4x4 braucējus. Industriālos mežus tā vai tā regulāri izposta mežu apsaimniekotāji"

Nebūšanas

Savu dzīvību Valdemārpilī neizdevās glābt kādam vīrietim, kad no kārtīgi nenodzēstas cigaretes sāka gruzdēt dzīvokļa mēbeles. Lai arī degšanas platība bija neliela, sadūmojums izveidojās pietiekams, lai ugunsgrēks beigtos letāli. Cilvēks nosmaka vēl pirms operatīvo dienestu ierašanās, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais