Pusotru gadu pēc ķeizargrieziena ārsti atrod sievietes nepārejošo vēdersāpju iemeslu

© pixabay.com

Jaunzēlandē ārsti kādai 20 gadus vecai sievietei ķeizargrieziena laikā nejauši vēderā atstāja diezgan lielu ķirurģisku instrumentu - brūču spriegotāju "Alexis". Tas datortomogrāfijas laikā nejauši tika atklāts pēc 18 mēnešiem, vēsta "unian.net"

Atsaucoties uz izdevumu "Futurism", "unian.net" vēsta, ka spriegotājs tika atklāts pusotru gadu pēc ķezargrieziena, kad sieviete ieradās uz vēdera dobuma datortomogrāfiju. Pirms tam viņa vairākkārt bija vērsusies pie ārsta, sūdzoties par sāpēm vēderā.

Ķirurģiskais instruments tika atrasts tajā pašā slimnīcā, kur viņai tika veikta pirmā operācija. Tiek pieņemts, ka instrumentu ārsti "nepamanīja" dēļ palielinātas mātes ķermeņa masas.

"Alexis" brūču spriegotājs ir medicīnas ierīce, kas tiek izmantota operāciju laikā, lai pasargātu brūci un nodrošinātu labu pārskatāmību operācijas vietā. Tas ir izgatavots no elastīga materiāla.

Nebūšanas

Pirms diviem gadiem nodega Jāņa īpašums Asteres ielā, līdz šim viņš ar ģimeni dzīvojis vairākos īres dzīvokļos, taču pirms nedēļas beidzot izdevies atrast jaunu mitekli Rītupes ielas daudzdzīvokļu namā Latgales priekšpilsētā. Tomēr arī jaunajā miteklī dzīve nav rožu dārzs, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais