Ir pienācis septembris un sācies jauns mācību gads. Taču ir skolēni, kuri atgriešanos skolā gaida ar bailēm - iemesls tām ir apsmiešana un nepieņemšana. Un šī problēma skolās pastāv jau izsenis.
Meita skolā iet divas dienas, DIVAS draugi mīļie, un viņu jau bulijo. Bērni esot smējušies, ka viņai esot nesmukas botas. Prasu ko Tu teici? Meita: es teicu, ka man tās nopirka ome. Prasu, kā Tu juties? Viņa: es gribēju raudāt mammīt! � Kāpēc, nu kāpēc tā ir?
— ievasieva (@MammaSievaIeva) September 6, 2023
Astra: Ļoti vienkārši. Meitai nav iekšējas pārliecības, ka ar viņas botām viss ir kārtībā. Tu nevari kontrolēt to, ko saka un dara apkārtējie, tikai to, kā uz šīm situācijām Tu reaģē.
John: Kāds vecums? Pašpārliecinātība jāaudzē, jākļūst vai nu rupjam vai statuss jānopelna esot labākajām vienā jomā. Sports un mūzika kotējas visaugstāk. Jāmāca pa skarbo teikt pretī, neizrādīt emocijas un arī kauties. Introvertam bērnam tā ir elle... ar skolotāju jārunā.
Dana: Stulbums pēdējais. Tādi lohi. Manējo arī nogāza un iekoda elkonī (!). Ziņoju skolotājai. Vēl viena kļūda un es iešu pie direktores.
Gunita: Jāmācās sevi aizstāvēt. Es atbildētu- "un Tev ir nesmuka seja, ko nu darīsim?!", un pasmietos.
Ieva: Šo jālūko nocirst jau saknē - runāt ar skolotāju par šo un stiprināt meitas pašpārliecības muskuļus! Tādas situācijas atstāj lielu nospiedumu uz visu mācību procesu, vēlmi iet uz skolu, draudzēties utt.