Kāds garnadzis apzog bērnu Baložos

© Pixabay

Kāds bērns bija nolēmis Baložos atvert savu kafejnīcu, taču kamēr cepa pankūkas, tikmēr kāds nezināmā vizienā aiznesa kafejnīcai paredzētos krēslu, galdu, matračus.

"Kā lai šo vispār nokementē bez necenzētiem vārdiem!" komentē Jānis.

Andris: Varbūt nebija ar sliktu nodomu. Ārzemēs ir pierasta prakse nevajadzīgas, bet vēl derīgas mantas izlikt pie mājas blakus ielai, lai ņem, kam vajadzīgs. Ja tur bija tikai tas galdiņš un matrači, tad varēja izskatīties, ka kāds met ārā.

Jānis: Komentāros šāda versija izskanēja. Bet tur esot virsū bijušas bērnu drēbes un mantas. Bija cilvēki, kas atzinās, ka bija domājuši līdzīgi, bet ieraugot bērnu mantas, sapratuši, ka bērni tur spēlējas vai tirgojas.

Baltiņš: Nu, bāc. Kā vispār... Vislielākā trauma jau mazajiem. Ej, viņiem tagad paskaidro, ka kaut kāds Fjodors visu aizstiepa, jo... nu tāpat.

Anda: Nu ok, man liekas, ka Baložos palicis labāk pēdejos 6 gados, kontingents atšķaidās, parādās ar saprātu apveltītas sejas. Bet notiek arī šādi

Oļģerts: Komentēt nevajag, vajag izpētīt videoierakstus. Tad noķert un izskaidrot, ka tā nav labi.

Nebūšanas

Lai gan SIA "Rīgas meži" jau pirms 45 dienām tika brīdināta, ka gājēju tiltiņš pār Mārupīti ir kritiskā stāvoklī un kuru katru brīdi var sabrukt pavisam, uzņēmums, kura atbildībā ir iepriekšminētais objekts, nav veicis nepieciešamos soļus tiltiņa sakārtošanai, un svētdien fiksēts, ka tilts ir burtiski pārlūzis uz pusēm un ir bīstams jebkuram gājējam.

Svarīgākais