Dienas cepiens: Atverot dziesmu svēku dalībniekiem sarūpēto maisiņu, cilvēki ir šokā

© f64.lv, Dmitrijs Suļžics

Rīgā no šodienas līdz 9.jūlijam norisināsies XXVII Vispārējie latviešu Dziesmu un XVII Deju svētki. Un dalībniekiem saņēmuši organizatoru sarūpētos svētku maisiņus. To atverot, daudzus, maigi sakot, pārsteigusi ūdenim paredzētā pudele....gan izskats, gan vēl vairāk - tilpums.

"Hei, Dziesmu un deju svētku dalībniek! Ielūkojies, kas būs tavā maisiņā - ūdens pudele, lūpu balzāms, kakla lente, Svētku nozīmīte un vēl šis tas," raksta organizatori.

"Saņēmu savu Dziesmu svētku maisiņu un saprotu, ka dāvinātam zirgam zobos neskatās, bet pudelīšu gādātāji nav sajaukuši šos ar skolēnu dziesmu svētkiem? Tik mazu ūdens pudelīti vēl nebiju sastapis. Spirtam gan būtu tieši laikā," raksta vietnes "Twitter" lietotājs.

"Naudas apgūšanas misionāri apķēpājuši pat svētku dalībnieku ūdens pudeles," raksta tehnoloģiju blogeris Kristaps Skutelis.

Daiga: Un ne mazāk svarīgs jautājums - kam pieder piegādātāja uzņēmums?

Astra: Tilpums ir ideāls priekš citiem dzērieniem! :) Ūdenim paņems normālu pudeli

Edis: Turklāt ir noskauduši lielo āķi, un, lai problēmu apietu, izurbuši caurumu plastmasā un pielikuši atslēgu riņķīti. Iekšā pudelē ir pamācība, kas nav latviešu valodā, un iekšpusē ir arī gruži

Martins: Vakar ar sievu spriedām - ar šo pudeli kolektīvs būs nebeidzamā kustībā uz un no ūdens uzpildes vietām.

Normunds: par pudelīti mūsu kolektīvs arī uzreiz esot bijis vienisprātis - "tas jau nav ūdenim, bet balzāmam"

Svarīgākais