Ģimene no Rēzeknes piedzīvojusi milzīgu nelaimi

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Viss zudis trīs stundu laikā. Šādu bēdu pilnu stāstu uzticēja ģimene no Rēzeknes puses, kas pavisam nesen bija spiesti noskatīties, kā liesmas iznīcina viņu māju un visas tajā esošas mantas. Pēc notikušā saime lūdz līdzcilvēku palīdzību, vēsta "Degpunktā".

Pirms 15 gadiem Egīls nolēma uzcelt ģimenes māju. Tā kā paša zināšanas celtniecībā nav tik plašas, šim darbam tika noalgota celtnieku brigāde. Diemžēl, iespējams, tiešu nepareiza dūmvada izbūves dēļ, vīrietis palicis bez savas izlolotās ēkas.

“Pēc ziemas iekurināju cepli, lai sadedzinātu visu, kas pēc ziemas palicis. Jau bija aizdomas, vilkme nebija…Uzkāpu augšā, tur liesmas. Mēģināju dzēst, bet māja nebija līdz galam pabeigta, pa visiem griestiem bija plēve, sāka pilēt uz galvas, netiku klāt,” stāsta Egīls Kupra, kurš lūdz līdzcilvēku palīdzību pēc ugunsgrēka.

Pēc notikuša glābēji pateikuši skaidru degšanas iemeslu.

Nodegušajā divstāvu namā dzīvoja Egīls ar savu sievu Allu un 20 gadus veco dēlu. Uguns atņēma visu, kas piederēja ģimenei.

Nebūšanas

Saskaņā ar Spānijas tiesību aktiem, vietējās iestādes reģionos, kuros ierodas bērni bez vecākiem, ir atbildīgas par viņu aizbildnību. Taču Kanāriju salu valdība ir izmisumā, jo arhipelāgā patlaban atrodas vairāk nekā 5500 nepilngadīgo, kas dažādu likstu dēļ salās ieradušies vieni.

Svarīgākais