Traks ceļotājas stāsts par dokumentu viltošanu izpelnās asu kritiku

© pixabay.com

"Twitter" pārpublicēts kādas ceļotājas stāsts par lidojumu no Bali uz Vjetnamu. Tas, ko viņa izdarīja ar dokumentiem, būtu jāpatur stingrā slepenībā.

Īss atstāsts: Sieviete, kurai pamatdzīvesvieta ir Latvija, ar vīru ceļo no Bali uz Vjetnamu. Iečekojoties lidojumam, tiek konstatēts, ka nesakrīt cipari vīzā un pasē, tātad vīza nav derīga. Ceļotāji ņem palīgā datoru un fotošopu, lai viltotu dokumentus un veiksmīgi nokļūtu Vjetnamā.

Komentētāji ir skarbi: "Bet cik “neadekvātam” ir jābūt, lai šo vispār publiski stāstītu? Bez maz gribas teikt, žēl ka nepieķēra."

"Pieņemsim, ka cilvēki izmisumā rīkojas dažādi, pieņem trakus lēmumus, bet tad viņi arī tur mēli aiz zobiem un nekad, NEKAD nevienam par to nestāsta un pateicas Visumam, ka paveicās."

"Tiem cilvēkiem ir galīgi nodzēsusies robeža starp dalīšanos ar stāstiem draugu lokā un lielajā internetā? Kas notiek?"

"Mani pārsteidz fakts, ka cilvēki ir tādi idioti, ka šo liek soctīklos. Tā principā ir dokumentu viltošana un par to krimināllietu var dabūt arī atgriežoties Latvijā."

Nebūšanas

Ne visiem darbiniekiem un ne visās valsts iestādēs tiek piešķirtas veselības apdrošināšanas polises, tomēr daudziem tās ir pieejamas. Nereti polisēs ir iekļauta ne tikai ārstniecība, bet arī stomotoloģijas pakalpojumi, rehabilitācija un veselības uzturēšanas pasākumi. Savukārt privātpersonām polises izmaksā tik dārgi, ka atliek vien cerēt, ka nesaslimsim, jo valsts apmaksātā veselības aprūpe biežāk nepalīdz nekā palīdz.

Svarīgākais