Sirdi plosošs stāsts par cilvēku bezatbildību, egosimu un stulbumu: TV šova zvaigznes bez sirdsapziņas pārmetumiem atdod savu mīluli

© Publicitātes foto

Lielu sabiedrības rezonansi raisījusi Agritas Bindres rīcība realitātes šovā “Ģimene burkā”, pieņemot lēmumu atdot savu mīluli Mailo jauniem saimniekiem. Kanāls 360TV skaidro notikušo un vērš uzmanību uz aktuālo informāciju par ģimenes mīluli.

Agrita ar Esteri, mazākajiem Bindru ģimenes locekļiem nezinot, aizved Mailo uz jaunajām mājām, kur viņam turpmākā dzīve būs jāpavada pie ķēdes. Sieviete uzskata, ka rīkojas pareizi, jo, kā saka Estere, neviens vairs negrib ņemties ar to suni.

Lielu uzmanību šajā nedēļā ir pievērsusi šova “Ģimene burkā” dalībniece Agrita, kurai diemžēl nāksies atvadīties no sava mājdzīvnieka Mailo. Lielākā daļa sabiedrības sievieti nosoda par šādu rīcību, uzskatot, ka pirms uzņemas atbildību par mājdzīvnieku ir racionāli jāapdomā pieņemtais lēmums. Lai arī Mailo atdošana jaunajiem saimniekiem ir sāpīgs process, sieviete neslēpj savas domas, ka tas esot bijis pareizais lēmums.

“Atvadīties ir ļoti grūti, liekas, ka no sirds kaut kas tiek izrauts. Bet tāda tā situācija ir!”

Par pārsteigumu Agrita šo sāpīgo dzīves notikumu uzņem visai viegli, jo pēc pāris minūtēm jau tiek uzņemti īsie video priekš sociālajiem medijiem, kur viņa bauda skaisto vakaru rapšu laukā.

Kādas ir īstās Agritas emocijas un kur šobrīd suns atrodas, skaties video!

Kanāls 360 TV skaidro, ka realitātes šovs “Ģimene burkā” sniedz ieskatu dalībnieku dzīvēs, un ar burkas sniegtajiem uzdevumiem, veicina pozitīvas pārmaiņas savstarpējās attiecībās. Šova formāts ir novērojošs, atspoguļojot dalībnieku ikdienas gaitas un emocijas. Bindru ģimene ir mūsu sabiedrības spogulis, kas parāda problēmas esamību. Ne velti informatīvie raidījumi Latvijā nemitīgi ziņo par piesietiem suņiem mežos, pamestiem dzīvniekiem ielās un pilnām dzīvnieku patversmēm. Esošajā situācijā filmēšanas komanda bija liecinieki sabiedrības problēmai ar ko saskaras daudzi cilvēki - atbildības trūkums saistībā par mājdzīvnieku. Mēs neesam vienaldzīgi un iestājamies par šo problēmu, nenoslaukot to zem paklāja, bet skaļi par to runājot un meklējot cilvēcīgus, un pareizus risinājumus. Medija pienākums bieži vien ir atspoguļot lietas, kas var radīt rezonansi, nepatiku un sašutumu, bet tas liek mums aizdomāties par to, kas notiek mums apkārt, izkāpjot ārā no paša veidotiem burbuļiem.

Jelgavas biedrības “Ķepa ķepā” vadītāja Gundega Bidere par notikušo ir sarūgtināta, taču atzīst, ka kopīgiem spēkiem mums ir iespēja to aktualizēt un veicināt pareizas darbības.

Problēma Latvijā ir ļoti aktuāla un paldies medijam un kanālam, ka tā tiks celta gaismā. Esam atvērti uz kopīgu sadarbību!

Mūsu uzdevums ir izgaismot šīs problēmas, radīt diskusiju un izpratni sabiedrībā, kā pareizi rīkoties. Esam par to, ka sabiedrība zina, kā rīkoties šādā situācijā, kurā var nonākt ik viens dzīvnieku saimnieks, kad esi spiests savam ģimenes draugam atrast jaunas mājas. Savu komentāru par redzēto pauda arī dzīvnieku patversmes “Ulubele” vadītāja Ilze Džonsone.

Sirdi plosošs TV stāsts par cilvēku bezatbildību, egosimu un stulbumu. Diemžēl šis nav izņēmuma gadījums. Ar šādu cilvēku attieksmi pret dzīvniekiem patversmes saskaras ļoti bieži. Mailo turēšana pie ķēdes ir 21. gadsimta normatīvi Latvijā, tātad nodevība pret suni ir likumīga. Tomēr ikviens, kam krūtīs ir sirds, izjūt, cik šis viss ir cietsirdīgi un pat infantili no pieaugušo puses gan attieksmē, gan rīcībā. Dzīvē situācijas mēdz būt dažādas. Ir reizes, kad diemžēl saimnieks un viņa dzīvnieks nevar palikt kopā, tad vajadzētu vispirms sazināties ar dzīvnieka audzētāju, no kura mīlulis ir ņemts vai ar patversmi, no kuras dzīvnieks ir adoptēts. Tā būtu pareiza rīcība jebkurā situācijā!

Pēc pieejamās informācijas, Mailo šobrīd atrodas Jelgavas dzīvnieku biedrības “Ķepa ķepā” drošajās rokās. Kopīgi sunītim meklēsim jaunas mājas un mīlošu ģimeni. Paldies biedrībai par iesaisti!

Nebūšanas

Lai gan SIA "Rīgas meži" jau pirms 45 dienām tika brīdināta, ka gājēju tiltiņš pār Mārupīti ir kritiskā stāvoklī un kuru katru brīdi var sabrukt pavisam, uzņēmums, kura atbildībā ir iepriekšminētais objekts, nav veicis nepieciešamos soļus tiltiņa sakārtošanai, un svētdien fiksēts, ka tilts ir burtiski pārlūzis uz pusēm un ir bīstams jebkuram gājējam.

Svarīgākais