Atklāj, ko "Progresīvie" tik izmisīgi slēpa no jaunā prezidenta

© Kaspars Krafts/f64

Lielu ažiotāžu izpelnījies video, kas LTV tika raidīts par jaunievēlētā prezidenta gaitām tūdaļ pēc ievēlēšanas. Nebrīdinot ierodoties "Progresīvo" frakcijā, starp klātesošajiem izvēršas neliela panika un tiek slēpts kāds iepriekš uzrakstīts plāns, ko Rinkēvičam redzēt nevajadzētu.

Šodien "Twitter" publiskots "Progresīvo" izmisīgi slēptais plāns. Tajā redzams, kā tiktu dalītu ministru krēsli. Plāns paredz, ka premjera vieta pienākas Uldim Pīlenam, Finanšu ministriju pārvaldītu Kučinskis, Satiksmes ministrija atvēlēta Šleseram. Faktiskii visiem ministru krēsliem ir ieplānoti ministri.

Ieraksts "Twitter": "Saeimas frakcijas telpās radītais un no LTV kameras paslēptais mākslas darbs. Autors nav Soross, bet Edgars Klētnieks. Te nu tas ir - Pīlēna-Paula režīms visā savā spožumā!"

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".