Pircējs nikns par ieraudzīto "mega atlaidi" veikalā

© Pixabay

Cenas veikalos turpina negatīvi pārsteigt pircējus.

"Ūdens, kas pildīta tepat LV un patlaban visās bodēs maksā 65-79 centi, tagad kā dāvana ar mega atlaidi būs turpmāk 0,79 un tad pēc brītiņa faktiski eiro? Taču trakākais, ka neviens pat nekunkst," raksta Jānis.

Armands: Kāpēc kunkstēt? Var tak nepirkt. Rīgā esot viens no labākajiem dzeramajiem ūdeņiem pasaulē.

Normunds: Vakar tieši nobrīnījos par "mangaļu vitafruit" dzerekļiem, kuri rimčikā jau bija uzskrūvēti līdz € 1.65. Un ko darīt? Neko. Vnk nepirkt tur.

Lietussargs: Es neatradu tieši tādu pašu zīmolu Barborā, bet atradu 2 l pudeli Mangaļu negāzēta ūdens, maksā 98 centi par 2 l pudeli.

Pūce: Pudeļu dzeramais ūdens vēl ar kādu papildus nodokli būtu jāapliek. Krāna ūdens ir DZERAMAIS ūdens. Kāpēc patīk tik nenormāli pārmaksāt? Ja vien mājas iekĀvadi nav aizvēsturiski aizauguĀi, tad krāna ūdeni vien būtu jādzer un jābeidz bezjēdzīgi sponsorēt PET ūdens pildītājus.

Inese: Kāpēc jāpērk ūdens? Tas taču tek no krāna. Piepildi, cik pudeles vajag

Trobele: Nu bet tur tak rakstīts - vietējie dārgumi. Turklāt pircēju protests izpaužas neejot un nepērkot.

Nebūšanas

Sieviete vārdā Šarona Tirabasi no Kanādas loterijā ieguva lielo laimestu - deviņus miljonus eiro. Var šķist, ka sieviete ar šo laimestu ir nodrošinājusi savu nākotni un viņai vairs nevajadzētu raizēties par finansiālām problēmām. Tomēr pārtikusī dzīve ātri vien beidzās, jo visa nauda tika iztērēta, raksta "The Sun".

Svarīgākais