"Sāpe? Skaudība? Kāpēc Latvijā naids pret motociklistiem?"; tviterī liela šūmēšanās

© Oksana Džadana/ F64

Soctīklos aizsākušās plašas vārdu apmaiņas starp motobraucējim un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

"Palasot pēdējo divu dienu tweetus rodas kliedzoš jautājums- kāpēc Latvijā ir tāds naids pret motociklistiem? Pārkāpums uz dzelzceļa-slikti, nepareizi, sodāmi, bet ar auto tādi nenotiek? Kas jums sāp? Skaudība, ka pašiem nav moču? Sāpe par vasaras “korķiem”, kurus mēs apbraucam?" raksta DS Latvija.

Una: Jo liela daļa no viņiem uzskata, ka CSN uz viņiem neattiecas. Tas pats Zemitānu tilts, pār kuru naktī allaž kāds nesas ar 120 km/h. Tas ir normāli?! Vai dz/c pārbrauktuves šķērsošana pie aizliedzošā signāla un masveidā?

Didzis: Šaurāk skatoties: trakā braukšana. Nešanās uz 120, trakā apdzīšana, skaļie izputēji pilsētā tā, la nevar logu turēt vaļā. Plašāk skatoties: Latvijā ir visu kaŗš pret visiem. Autobraucēji pret motociklistiem pret riteņbraucējiem pret gājējiem ir tikai viena šī kaŗa fronte.

Ginta: Reāli besī tas troksnis, ar to man pietiek, lai heitotu.

VateFamilyBlog: Nu, ja ievērotu noteikumus un etiķeti, nebūtu ne naida, ne skaudības.

Iveta: Vispār jau es regulāri redzu ierakstus par bezatbildīgiem autobraucējiem. Un video arī liek. Kas attiecās uz korķu apbraukšanu, tā arī ir tāda lieta. Cik nav redzēti moči, kuri spraucas starp 2 mašīnu rindām, ko nedrīkst, intervāls nav drošs. Īsi sakot - visi labi. Arī velotāji.

Jau ziņots, ka vietnē "Twitter" plašu rezonansi guvis kāds video, kurā redzams rupjš ceļu satiksmes pārkāpums no motociklistu puses - tiek šķersotas sliedes pie sarkanā gaismas signāla.

Nebūšanas

22 gadus veca sieviete no Lielbritānijas bija devusies atpūsties ar draudzenēm uz kādu klubu, lai nosvinētu skolas pabeigšanu. Viņa tur iepazinās ar vīrieti. Viņi uz deju grīdas skūpstījās. Sievietei tas šķita kā jauks un nevainīgs piedzīvojums līdz brīdim, kad nākamajā rītā pēc ballītes viņa pamodās, ziņo "The Sun".

Svarīgākais