Kamēr pie mums diskutē par skolu tualetēm, tikmēr citviet Eiropā tā ir norma

© pixabay.com

Nu jau vairākus mēnešus norit diskusija vai skolniecēm pienākas bezmaksas higiēnas preces - tamponi un paketes. Tas nav tikai ērtību jautājums - ir meitenes, kuras šo preču trūkuma dēļ pat neiet uz skolu.

Pie foto no skolas tualetes, kurā redzams groziņš ar dažāda veida higiēnas precēm, "Twitter" ievietots ieraksts: "Šobrīd esmu Vācijā, skolā, kur 3 stāva (unisex) tualetē ir plauktiņš zem spoguļa: Var taču vienkārši, vai ne?"

Komentētāji atbalsta šo iniciatīvu, tik ir piesardzīgi par to, vai kāds šīs bezmaksas preces neizmantos savtīgos nolūkos: "Vācijā mierīgi, LV publiskajās WC pirmajā dienā viss tiks aizstiepts mājās." "vienīgi... pie mums ir tendence visu, kas nolikts vajadzībai, ja ne bez vajadzības nospert, tad vismaz sabojāt, diemžēl"

"Kapēc par šo sacelta tāda brēka. Tiešām ir kāds, kas iebilst?"

"Seeeeen atpakaļ UK viesnīcas/paba wc bija brīvi pieejamas sieviešu higiēnas preces un prezervatīvi. Un tas patiešām bija sen atpakaļ. Kad prasīju, teica, ka tas nav nekas neparasts."

Nebūšanas

Armandam no Ropažiem ļoti garšo biezpiena sieriņi. Viņš neslēpj, ka varot dienā pat piecus apēst. Taču šobrīd gan viņš vairs nespēj šo gardumu ielikt mutē, jo piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais