Aculiecinieki stāsta par nopietno negadījumu Pārdaugavā

© F64

Rīgā, Pārdaugavā, kāds vīrietis pakļuva zem autobusa riteņiem, nespējot noturēt līdzsvaru un pakrītot uz braucamās daļas. Smagi cietušais gājējs esot bijis pastaigai neatbilstošā kondīcijā, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.

Par cietušā personību dienesti datus nesniedz. Aculiecinieki saka, - tas ir vīrietis vecumā no 40 līdz 50 gadiem. Viņš esot bijis pamatīgā reibumā un vienkārši nokritis uz braucamās daļas.

Apkārtnes iedzīvotāji ir izbrīnīti par notikušo, jo faktiski vieta gājējiem nu nekādi neesot bīstama. Blakus ir pāreja, bet vienmēr jau atrodas kāds, kam lieki desmit metri līdz pārejai ir pārāk grūts uzdevums. Tad nu tiek meklēti taisnākie ceļi, gan uz pieturu, gan atpakaļ.

Neatliekamās palīdzības mediķi informē, ka cietušais gājējs brīdī, kad saņēmis aprūpi mediķu busiņā, bijis pie samaņas, taču konstatēti vairāki nopietni ķermeņa daļu ievainojumi un ārstēšanās būs jāturpina slimnīcā.

Nebūšanas

Savu spēju pārvērtēšana peldoties, īpaši alkohola reibumā, var beigties letāli. Šo frāzi glābēji atgādina nepārtraukti un ne velti. Viņi teju ikdienu steidz palīdzēt cilvēkiem, kas nokļuvuši nelaimē, baudot ūdens priekus. Diemžēl ne visi novērtē glābēju iesaisti un mēdz izrādīt arī agresiju, vēsta "Degpunktā".

Svarīgākais