Krievi paši šokā par to, kas notiek viņu valstī. "Viņus sit, mērdē badā, bet viņi pieminekļus būvē"

© pixabay.com

Jau ziņots, ka Volgogradas nosaukuma plāksnīte tika nomainīta pret "Staļingrad". Tapis zināms, ka šajā pilsētā atklāts jauns Staļinam veltīts piemineklis.

Krievi "Twitter" diskute par Staļinam veltīta pieminekļa atklāšanu - lielākā daļa ir vienkārši šokā!

Andrejs raksta: "Volgogradā svinīgi tika atklāts Staļina piemineklis. Blakus viņam tika uzcelti arī Žukova un Vasiļevska krūšutēli. Staļinisma atdzimšana jūsu acu priekšā."

Komentētāji ir sašutuši ne pa jokam - patīkami, ka daļa krievu zina gan par Gulagu, gan citām šausmām, kas skāra arī Latviju. "Tas nav staļinisms, bet putinisms". "Sasodītā elle." "Cilvēki tā arī nav sapratuši, ka GULAG nav nekāds jociņš."

"Tā nav atdzimšana, bet visparastākā degradācija. Nekā jauna."

"Reāli saspiedušies! Viņus sit, mērdē badā, bet viņi pieminekļus būvē. Vergu valsts!"

"Kādas šausmas! Krievu tauta atsakās no demokrātijas un apskaujas ar teroru. Putinisti mīl Staļinu, protams, tāpēc arī attaisno Putina represijas. Es ticu, ka īstie krievi vēlas demokrātiju! "

Nebūšanas

Tifānija Benksa no ASV ar vīru un četriem bērniem bija par 15 tūkstošiem ASV dolāru iegādājušies kruīza biļetes. Ceļojumu viņi gaidīja veselu gadu. Diemžēl vien divas dienas pirms plānotajām brīvdienām ģimene uzzināja, ka ceļojumā nedosies. Viņi kļuva par nelabvēļu upuriem, raksta "Daily Star".

Svarīgākais