"Vēršam sabiedrības uzmanību!" Stradiņa slimnīca brīdina par krāpniekiem

© Vladislavs Proškins / F64 Photo Agency

Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji vērsušies pie sabiedrības, aicinot uzmanīties no krāpniekiem, kas izplata viltus intervijas ar slimnīcas kardiologiem.

"Atkārtoti vēršam sabiedrības uzmanību, ka Latvijas kardiologu vārds tiek izmantots, lai apkrāptu cilvēkus un pārdotu apšaubāmas kvalitātes vai pat neesošus produktus!" liecina slimnīcas pārstāvju publikācija.

"Latvijā tiek izplatītas viltus intervijas ar mūsu slimnīcas kardiologiem, kuri iesaka dažādus uztura bagātinātājus vai pat konkrētus medikamentus sirds veselības uzlabošanai, vai nopietnu kardioloģisku problēmu risināšanai. "Uzsveram - prof. Ērglis, prof. Lācis, prof. Trušinskis, dr. Rudzītis un citi kardiologi nereklamē konkrētus produktus! Aicinām pacientus neticēt reklāmām, kas sola atbrīvot no sirds kaitēm vai simptomiem ar pāris kapsulām, kā arī nezaudēt finanses, kuras varētu izmantot zinātniski pierādītiem medikamentiem, veselīgam uzturam vai fiziskām aktivitātēm!" teikts oficiālajā vēstījumā www.kardiologija.lv mājaslapā," norāda medicīnas iestādes pārstāvji.

Viņi arī aicina iedzīvotājus atbildīgi izvērtēt viltus brīnumzāļu piedāvājumus un avotus, kas tās piedāvā. Par veselības stiprināšanai vai slimību ārstēšanai nepieciešamajiem medikamentiem var spriest tikai ārsts speciālists, pēc tikšanās ar pacientu un izmeklējumu rezultatiem.

"Sirsnīgs paldies mūsu pacientiem un viņu tuviniekiem, kuri aktīvi ziņo par šiem krāpnieciskajiem gadījumiem," pateicas slimnīcas publikācijas autori.

Svarīgākais