Pircējs pikts par pieredzēto veikalā Rīgā; pārdevēju atļaujas nosaukt par "dunķu"

© Pixabay

Spraiga diskusija izvērtusies pie Kristapa Bunkus ieraksta tviterī.

Kārlis: Kādā sakarā vēl joprojām latvieši pāriet uz krieviski, pat ja pārdevējs ar Ukrainas karogu? Latviski, angliski, taču kādā sakarā krieviski? Un pēc tam sūdzas, kāpēc tik daudzi krievi Latvijā nerunā latviski. Kāda viņiem motivācija runāt, ja paši latvieši pielāgojas krieviski?!

Aivars: pilnīgas muļķības.. ļoti jauka, patīkama sieviete, lieliski lieto tos vārdus un frāzes, kuras iemacijusies latviski, novēl jauku vakaru.. ja nu vienigi viņas tur ir divas un mēs runājam par divām dažādām personām..

Latvietis parastais: Atceries, ka daudzi "bēgļi" ir tie, kuri atbalsta orklandi, tikai maskējas zem Ukrainas karoga, lai baudītu kādas priekšrocības.

Alieninwing: Citi apgūst,bet citi to nedara un nekad nedarīs. “Es no Ukrainas” būs mūžīgā atruna. Nākamā 5tā kolonna. Un visa tā “integrācijas politika” ir 4erez žopu, kā saka. ! Apzinātas vai neapzināta stulbuma politikas rezultātā LV ir atlatviskota.

Citi savukārt uzskata, ka ieraksta autors sacēlis pārāk lielu traci.

Nebūšanas

Lai gan SIA "Rīgas meži" jau pirms 45 dienām tika brīdināta, ka gājēju tiltiņš pār Mārupīti ir kritiskā stāvoklī un kuru katru brīdi var sabrukt pavisam, uzņēmums, kura atbildībā ir iepriekšminētais objekts, nav veicis nepieciešamos soļus tiltiņa sakārtošanai, un svētdien fiksēts, ka tilts ir burtiski pārlūzis uz pusēm un ir bīstams jebkuram gājējam.

Svarīgākais