"Egoisma augstākā pakāpe!"; cilvēki šokā par kādas personas sūdzību tviterī

© Pixabay

Kādai personai vilcienā palicis slikti. Ir izsaukta ātrā palīdzība. Protams, uz laiku konkrētais vilciens neturpināja maršrutu, kamēr mediķi sniedza palīdzību. Taču ne jau visi pasažieri pacietīgi gaidīja....

Debesmanna: Es patiesi šos tvītus lasīju vairākas reizes, jo nespēju noticēt, ko cilvēks raksta - izsēdināt, atstāt, vai tiešām nevarēja kustināt... Jā, varbūt neērtība, ka netiks laicīgi mājās (vai vienalga kurp dodas), bet johaidī, mēs runājam par cilvēku, kuram vajadzīga palīdzība.

Haims: Vispirms paldies par atbildi. Otrkārt soliņu Jūs izfantazējāt, es skaidri un nepārprotami uzrakstīju: atstāt stacijā ( siltumā utt), protams uzraudzībā. Treškārt: vai tiešām viņam bija lauzti kauli dēļ kā viņu nevarēja pārvietot bez speclīdzekļiem? Visticamāk nē

Kse: Vilciena personāls nav mediķi, lai pieņemtu objektīvu lēmumu, vai cilvēku izsēdināt vai vest tālāk, pakļaujot iespējai traumēties no ātruma (kurš viņu turēs, fiksēs vagonā)? Un kāpēc lai vispār vestu, ja ātrie izsaukti un cietušais gaida zināmā vietā?

Alise: Kad liekas, ka zemāk vairs nav, kur krist, tad ienāc tvitterī un regulāri uzzini, ka ir gan.

Jaunteicieni: Šodien kāds jau te atgādināja filmu “Beach”, tur savainotos un slimniekus nomitināja tālu mežā no nometnes — lai netraucē veselajiem baudīt dzīvi un priecāties ar savu bļaušanu…

Elīna: Egoisma augstākā pakāpe. Vajadzēja izsēdināt un pamest? Paldies par pareizu rīcību!

Maija: Egoisma augstāka pakāpe. Cerams ka vājiniekam viss labi

Ilze: Mežā nosalt... ar ragaviņām

Ieva: Viens vairāk, viens mazāk. Ja nokritīs no soliņa uz asfalta, iespējams veselības aprūpes budžetā nauda ietaupīsies.

Haims: Jūs ar to gribat pateikt ka sasirgušais vismaz 25minūtes nebija kustināms ārpus vagona un vagonā palīdzību varēja sniegt kvalitatīvāk nekā NMPD busiņā?

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".