VIDEO: Pļavniekos sieviete dīvainā veidā mēģina izdarīt pašnāvību

© Ekrānšāviņš no video/Degpunktā

Rīgā, Pļavniekos vairākas stundas kāda sieviete parūpējās par izklaidi kaimiņiem – sēdēja uz kāpņu telpas jumtiņa, bet vēlāk staigāja pa automašīnas jumtu un lūdza ieslēgt mūziku, vēsta “Degpunktā”.

Daudzstāvu māju pagalmā Ulbrokas ielā vietējie iedzīvotāji vairākas stundas noskatījās, kā jauna sieviete laikapstākļiem nepiemērotā apģērbā klaigā un mēģina pievērt kaimiņu uzmanību.

“Runā, ka viņa uz kāpņu telpas jumtiņa sēdēja, muļķe. Divas, trīs minūtes un aizveda. Viņa it kā gribēja izbeigt dzīvi pašnāvībā. Nezinu. Uz jumtiņa sēžot. Viņa sēdēja un kliedza. Nezinu. Sapīpējusies, vai ko tur,” stāsta vietējie iedzīvotāji.

Vairāki vietējie iedzīvotāji notiekošo iemūžīnāja un cerēja, ka sieviete rimsies un atgriezīsies dzīvoklī. Tomēr bez likumsargu un mediķu iesaistes, neizdevās iztikt.

Policistu ierašanās sievieti neiepriecināja. Viņa mēģināja pretoties aizturēšanai, tomēr mediķu pavadībā tika nogādāta psihonoreiloģiskajā slimnīcā.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".