Liepājnieki brīdina par bīstamiem putniem; cietis divgadīgs bērns

© Jānis Vecbrālis /F64

Vēlme Liepājā, Rožu laukuma apkaimē, nobaudīt maltīti vai kādu našķi var beigties bēdīgi – ne viens vien tur piedzīvojis sudrabkaiju uzbrukumu, raksta liepajniekiem.lv.

Putnu pētnieks spriež, ka kaijas šo vietu nolūkojušas, jo tur tām iepriekš bijis brīvi pieejams ēdiens. Taču tagad acīmredzot barības Rožu laukuma apkārtnē kļuvis mazāk, tāpēc putni to sagādā paši, izraujot maltīti cilvēkiem no rokām.

Rudenī no sudrabkaijas uzbrukuma cietis divus gadus vecs bērns. Viņam no mugurpuses bija pielidojusi kaija un mēģināja no rokas izraut kanēļbulciņu, ieknābjot bērnam pirkstā. Pirksts bija pušu un asiņoja.

Kāda liepājniece pagājušonedēļ līdzīgu uzbrukumu piedzīvoja pie pilsētas lielās egles - pēkšņi sajuta stipru sitienu pa muguru, tad no viņas rokām zibenīgi tika izrauts hotdogs.

Kāds vīrietis dabūjis pamatīgu belzienu mugurā. Tieši tāpat atgadījies māmiņai ar bērnu ratiņiem. Par laimi, bērns gan ratos gulējis, un tam pāri bijis nolaists jumtiņš, kas viņu pasargāja.

Avots: liepajniekiem.lv

Nebūšanas

Lai gan SIA "Rīgas meži" jau pirms 45 dienām tika brīdināta, ka gājēju tiltiņš pār Mārupīti ir kritiskā stāvoklī un kuru katru brīdi var sabrukt pavisam, uzņēmums, kura atbildībā ir iepriekšminētais objekts, nav veicis nepieciešamos soļus tiltiņa sakārtošanai, un svētdien fiksēts, ka tilts ir burtiski pārlūzis uz pusēm un ir bīstams jebkuram gājējam.

Svarīgākais