"Nekaunības kalngals!"; Cilvēki pārskaitušies par LTV raidījumā dzirdēto

© Pixabay

"Kas notiek ar «TV Rain» apraides atļaujas anulēšanu Latvijā?" - par to raidījumā "Kas notiek Latvijā" nesen notika diskusija. Tajā piedalījās arī Rus.LSM.lv žurnāliste un raidījumu vadītāja Aļona Borisova. Daži viņas ieteikumi radīja lielu šumēšanos soctīklos.

Maijroze: Un kāpēc lai latviešiem pašiem savā valstī būtu ar kādu jāsarunājas citas valsts valodā? Lielbritānijā sveštautieši arī nedrīkst sarunāties savā valodā ne darba vietās, ne skolās. Pat vecākiem ar bērniem jāsarunājas angliski nevis savas minoritātes valodā.

Edgars: Man vienmēr ir fascinējis aizbildinājums man nepatīk runāt latviski, jo ir kauns par izrunu, bet kad latviešiem jāstostās un jaboksterē krieviski, šiem gan ir po*uj.

Artūrs: Kādā sakarā man Latvijā būtu jārunā krieviski??? Es krievu valodu esu iemācijies pašmācības ceļā īsti to negribot...kas liedz vates galvām iemācīties latviešu valodu dzīvojot Latvijā...

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".