Aizmāršība maksā dārgi. Brauciens Rīga-Alūksne kādam izmaksājusi gandrīz 400 eiro

© Oksana Džadana/ F64

Nezināšāna, aizmāršiba neatbrīvo no atbildības. Par to pārleicinājies Pāvels, kam brauciens līdz Alūksnei izmaksājis gandrīz 400 eiro. Iemesls - beigusies OCTA un radari kāri piefiksējuši šo pārkāpumu...

"Cik maksā aizmāršība? Dārgi.
Palaidu garām SMS, ka beigusies OCTA. Tāpēc izbrīnējos, kāpēc mani stādina ceļu policija. Atgādinājuma SMS atnāca 01:00 naktī un pa miegam likās, ka vēl mēnesis. Pats vainīgs protams, kamēr rakstīja protokolu, nopirku octu un vakarā nomaksāju sodu - 42,50 eur.
Pagāja divas nedēļas un saņēmu fotoradara sodu no tās pašas dienas brauciena jau ar 350 eur sodu. Izrādās, tāda ir prakse, viens draugs esot pat divus šādus saņēmis un šķīries no 700 eur. Tagad bail vērt vaļā epastu, vai nav vēl. Dārgākais brauciens no Rīgas līdz Alūksnei.
Aizmāršība ir dārga. Pieskatat OCTU," aicina Pāvels.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".