Traģēdija Imantā: mājas kāpņu telpā mīklaini iet bojā vīrietis

© Vladislavs Proškins/F64

Traģisks nelaimes gadījums vakar noticis Imantā. Kāds 49 gadus vecs vīrietis izgājis no sava dzīvokļa un pārkritis pāri margām, vēsta "Degpunktā".

Pēc plkst. 20 vienā no kāpņutelpām Slokas ielā 179 sacēlās liela kņada. Kāda sieviete skraidīja pa stāviem un zvanīja pie kaimiņu durvīm, lai noskaidrotu, kam pieder apputējušie un ilgi nekustinātie divriteņi koridorā. Tie bija pieslēgti pirmajā stāvā netālu no ieejas.

“Bija tā, ka mēs ar vīru skatījāmies televizoru un kāds zvanīja pie durvīm. Kaimiņiene pirmā redzēja, ka viņš tur guļ. Mēs neko nedzirdējām,” stāsta kaimiņiene.

Lejā starp kāpnēm un sienu savainots gulēja otrā stāva kaimiņš. Viņš bija pārkritis pāri margām. Bieži vien vīrietis manīts, lietojot alkoholu, tādēļ vietējie pieļauj, ka nelaimes gadījums noticis tieši reibuma dēļ.

Nebūšanas

Armandam no Ropažiem ļoti garšo biezpiena sieriņi. Viņš neslēpj, ka varot dienā pat piecus apēst. Taču šobrīd gan viņš vairs nespēj šo gardumu ielikt mutē, jo piedzīvojis nepatīkamu pārsteigumu, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais