VIDEO: Teikā notikušajā avārijā iesaistītie joprojām atceras briesmīgo brīdi: Mašīna bija pilna ar dūmiem

© F64

Pusdienlaikā Teikā, Džutas un Brīvības gatves krustojumā, avarēja vieglais “Volkswagen” un “Peugeot”. Gados jaunā sieviete ar savu mammu piedzīvoja briesmu brīžus un pamatīgi pārbijās, jo, pēc viņas teiktā, “Peugeot” ielidoja krustojumā un aizsedza viņai ceļu, vēsta raidījums "Degpunktā".

Pelēkais “bulkuvāģis”, proti, tā vadītājs, visticamāk, notikušajā tiks atzīts par vainīgu, jo, vismaz pēc liecinieku teiktā, krustojumā tas iebrauca pie luksofora aizliedzošās sarkanās gaismas. “Peugeot” braucējs esot sajaucis papildu sekcijas un pamata signāla norādes un, atrodoties ceļa vidū, aizšķērsojis joslu Laumas vadītajam “Volkswagen”.

“Viņš brauca pie zaļā, viens pats pārbrauca pāri. Es biju tik tuvu krustojumam, ka nebremzēju. Tagad šoks ir,” stāsta avārijā iesaistītā.

“Mēs pat nepaspējām aptvert. Man likās, ka mašīna lidoja, tad uz sāniem. Mums mašīna bija pilna ar dūmiem. Man meita teica, lai lecu ārā. Tas bija šoks,” stāsta “Volkswagen” auto sēdošie.

Par laimi, dūmi bija no tikko nostrādājušajiem drošības spilveniem, pats spēkrats neaizdegās.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".