Pāris mēģina attēlot ainu no filmas "Titāniks"; iznākums izvēršas traģēdijā

© Ekrānšāviņš

23 gadus jauns vīrietis traģiski noslīcis, mēģinot ar savu draudzeni kopēt ikonisko "lidošanas" ainu no filmas "Titāniks", ziņo "The Daily Mirror".

Furkans Ciftki ar draudzeni Mainu Dināru iekrita jūrā, Turcijā, kad mēģināja attēlot ikonisko Leonardo Di Kaprio un Keitas Vinsletas pozu no slavenās filmas.

Pāris bija lietojis alkoholu un ainai izvēlējies mola malu, lai uzņemtu fotogrāfijas, taču abi iekrita jūrā, ziņo "Daily Star".

Tiek ziņots, ka Furkans un Maina pārkāpa drošības ķēdi, lai pozētu uz mola malas. Abi iekrita ūdenī un viņiem palīgā steidzās vietējais zvejnieks, taču viņam izdevās izglābt vienīgi Mainu, kad 23 gadus vecā sieviete satvēra makšķeres galu.

Ciftki pazuda zem viļņiem un uz notikuma vietu tika izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, lai meklētu vīrieti. Pēc divām stundām viņa ķermeni no ūdens izvilka niršanas komanda. Maina tika nogādāta slimnīcā.

Notikuma izmeklēšana turpinās, un Ciftki ķermenim pirms bērēm tiks veikta autopsija.

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu.Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez Tabu".

Svarīgākais