Ukrainas kara dēļ izceļas vēl viens kašķis taksometrā

Ilustratīva bilde © Dmitrijs SUĻŽICS, F64 Photo Agency

Pirms dažām dienām sociālajos tīklos lielu rezonansi guva kādas kādas jaunas sievietes stāsts par pieredzēto, braucot ar taksometru.

"Šoferim mašīnā skanēja krievu himna, ko palūdzu pārslēgt un šoferis uz manu lūgumu nereaģēja. Pēc tam sāka skanēt cita krievu dziesma, kuru vēlreiz palūdzu, lai izslēdz vai pārslēdz dēļ pašreizējās situācijas Ukrainā nevēlos to klausīties. Tālāk šoferis krieviski man teica, ka tā ir viņa mašīna un tur ir tikai viņa noteikumi. Es atbildēju, ka esmu klients un vēlos, lai mūzika tiktu izslēgta vai pārslēgta. Taksists man pateica: Иди Нахуи! Apstājās pie Māras dīķa, izkāpa no mašīnas, atvēra aizmugurējās durvis, kur sēdēju es un mani aiz matiem izvilka ārā no mašīnas un nometa pie zemes, " vēsta ieraksts.

Pēc soctīklu sašūmēšanās taksometra vadītājs no darba atlaists, incidenta izmeklēšanā iesaistījusies policija.

Ukrainas kara tēma bijusi par iemeslu vēl kādam starpgadījumam. "Izsaucu "Baltic Taxi" Liepājā, iekāpju, dzirdu slāvu akcentu. Jautāju: Ukrainā ir karš vai operācija Z? Atbilde: operācija! (Un kāda Tev vispār starpība?) Es: ja atbalsti slepkavas, es Tev nemaksāšu. Vadītāja: nemaksā (aizbrauc prom)!" raksta Elgars.

Uz ierakstus reaģējis arī pieminētais uzņēmums: "Labdien! Situācija Ukrainā ir ļoti nopietna. Jūsu situācijas apraksts taksometrā neatbilst patiesībai. Saruna notikusi latviešu valodā, naida kurināšana dēļ slāvu akcenta nav pieļaujama.Par goda aizskaršanu un neslavas celšanu var iestāties kriminālatbildība. Ar cieņu Baltic Taxi"

Nebūšanas

Santa no Ādažiem jau vairākus gadus vasaras sezonā piekopj sauļošanos bez apģērba. Tas esot kā piedzīvojums un reizē arī saplūšana ar dabu. Tomēr beidzamais oficiālās nūdistu pludmales Saulkrastos apmeklējums izvēršas murgā. Un miermīlīgās atpūtas vietā pat jāiesaista tiesībsargājošās instances, vēsta "Bez tabu".

Svarīgākais